خوشمزه ها

دتاکس واتر جوانه گندم و پرتقال

دتاکس واتر جوانه گندم و پرتقال

جوانه گندم سرشار از ویتامین­های طبیعی A  و C است. به علاوه به یک منبع خوب غیرعادی برای ویتامین B  تبدیل شده است،  همچنین منبعی فوق­ العاده برای کلسیم، آهن، منگنز، فسفر، پتاسیم، سدیم، سولفور، کبالت، زینک و پروتئین است. نوشیدنی جوانه گندم خون را تصفیه می­کند.

این نوشیدنی به مبارزه با فشار خون بالا از طریق کاهش مقدار مواد  سمی در بدن و منابع آهن خون کمک می­کند، درنتیجه،  جریان خون را بهبود می­بخشد. جوانه گندم ماده چسبنده گندم را ندارد.

پرورش جوانه گندم بسیار ساده است. دانه ­های گندم را بخیسانید و اجازه دهید در طول یک یا دو روز جوانه بزنند، به سرعت رشد می­کنند.

تا 1 یا 2 سانتی­متر خاک روی یک طبق بذر بپاشید، خاک را صاف کنید، و آن را نمدار کنید. دانه ­های جوانه زده گندم را بدون فشار دادن آنها به داخل خاک، در سراسر لایه خاک پخش کنید. آب را برای نمدار کردن آنها چندین بار در طی روز برای سه روز اول اسپری کنید، و سپس مانند گیاهان گلدانی آبیاری کنید.

دتاکس واتر  جوانه گندم و پرتقال

مطمئن شوید که خاک مرطوب می­ماند. سینی را در مکان روشن قرار دهید. جوانه گندم وقتی به ارتفاع 15 تا 17 سانتیمتر رسید برای برداشت آماده است. با جدا کردن دانه به وسیله دست جوانه ها را برداشت کنید.

دتاکس واتر جوانه گندم و پرتقال

دتاکس واتر جوانه گندم و پرتقال

یک لیوان نوشیدنی درست کنید.

2 عدد پرتغال

2 مشت جوانه گندم

1 مشت آروگولا یا منداب

1 ساقه کرفس

مواد را بشویید. قسمت­های اضافی را از پرتغال جدا کنید، مراقب باشید که مواد مغذی سفیدرنگ پایین را جدا نکنید. تمام مواد را در آبمیوه ­گیری بریزید. در لیوان بریزید و میل کنید.

برای خرید بذر و فروش بذر می توانید از این لینک استفاده کنید.

در صورت داشتن هر گونه پرسش و مشاوره در زمینه خرید بذر میتوانید با شماره 09358504040 تماس بگیرید.

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *