خوشمزه ها

دتوکس واتر گلابی و نعناع

دتاکس واتر آب گلابی و نعناع

 گلابی همانند سیب دارای مقادیر بالایی فیبر است، اما نیمه عمر کمتری دارد؛ بنابراین، بهترین حالت این است که گلابی نارس خریداری شده و به مدت چندین روز قبل از استفاده در یخچال نگهداری شود. اگر می­خواهید فرایند رسیدگی آن سریع باشد، می­توان آن را در کیسه کاغذی داری سیب – گاز اتیل تولید شده توسط سیب قرار دهید. این گاز باعث می­شود که سایر میوه سریع برسند.

فیبر برای رژیم غذایی ضروری است. فیبر به کاهش سطح قند خون و هضم مناسب کمک می­کند. رژیم غذایی غنی از فیبر خطر سرطان و کلسترول بالا را کاهش می­دهد. علاوه بر فیبر، گلابی غنی از پتاسیم، ریبوفلاوین و ویتامین­های A و C است.

برای تهیه یک لیوان دتاکس واتر آب گلابی و نعناع:

1 عدد لیمو ترش

5 عدد ساقه کرفس

نصف خیار

2 عدد گلابی

1 مشت نعناع

ترکیبات تشکیل دهنده را بشویید. بخش غیر قابل استفاده لیمو ترش را حذف کنید. مراقب باشید که عناصر مغذی موجود در بخش سفید را از بین نبرید. پس از این که ترکیبات را با آبمیوه­گیری خرد کردید، مطمئن باشید که نعناع را به سایر ترکیبات اضافه کرده­اید. شما بایستی آب زیادی را از آن تهیه کنید. در داخل لیوان ریخته و مصرف کنید.

برای مطالعه مقاله دتاکس واتر آناناس سبز کلیک کنید .

دتاکس واتر آب گلابی و نعناع

دتاکس واتر آب گلابی و نعناع

برای خرید بذر و فروش بذر می توانید از این لینک استفاده کنید.

در صورت داشتن هر گونه پرسش و مشاوره در زمینه خرید بذر میتوانید با شماره 09358504040 تماس بگیرید.

هومن انگورانی

درباره هومن انگورانی

سلام! من هومن انگورانی هستم و از اینکه با شما در این فضای دیجیتال ارتباط برقرار کنم، خوشحالم. به عنوان یک نویسنده و علاقه‌مند به موضوعات مختلف، نوشته هایم را به اشتراک می‌گذارم. به نظر من نوشتن یک ارتباط قوی و شگفت‌انگیز است. علاقه مند به یادگیری عمیق هستم و دوستم دارم هر انچه را که آموختم تا حدی که میتوانم به دیگران انتقال دهم.

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *