خوشمزه ها

دتوکس واتر چغندر قرمز

دتاکس واتر چغندر قرمز

مطمئنا شما بهترین قسمت چغندر قرمز را بیرون نمی­ اندازین؟ سبزی چغندر بخشی از مواد مغذی هستند؛ بنابر این، مطمئن شوید که از آن­ها استفاده می­کنید. اگر شما چغندر ارگانیک خریداری کرده باشید یا خودتان رشد داده باشید، می­توانید با خیال راحت از سبزی آن استفاده کنید. اگر شما مستقیما سبزی را خریداری کرده ­اید، بهتر است از مقدار بیشتری استفاده کنید.

سبزی چغندر به لحاظ ظاهر و طعم شبیه به برگ چغندر است.

برای تهیه یک لیوان دتاکس واتر چغندر قرمز:

1 عدد لیموترش

2 عدد چغندر قرمز

2 عدد ساقه کرفس

یک سوم خیار

یک سوم اونس یا 10 گرم زنجبیل

1 مشت جعفری

ترکیبات تشکیل دهنده را بشویید. بخش غیر قابل استفاده لیمو ترش را حذف کنید. مراقب باشید که عناصر مغذی موجود در بخش سفید را از بین نبرید. بالا و پایین چغندرها را تمیز کنید. تمام ترکیبات را به قطعات کوچک خرد کنید. زمانی که آن­ها را با آبمیوه گیری خرد کردید، مطمئن شوید که همراه با سایر ترکیبات اضافه کرده­اید. شما بایستی آب زیادی را از آن تهیه کنید. در داخل لیوان ریخته و مصرف کنید.

چغندر قرمز

چغندر قرمز

برای خرید بذر و فروش بذر می توانید از این لینک استفاده کنید.

در صورت داشتن هر گونه پرسش و مشاوره در زمینه خرید بذر میتوانید با شماره 09358504040 تماس بگیرید.

هومن انگورانی

درباره هومن انگورانی

سلام! من هومن انگورانی هستم و از اینکه با شما در این فضای دیجیتال ارتباط برقرار کنم، خوشحالم. به عنوان یک نویسنده و علاقه‌مند به موضوعات مختلف، نوشته هایم را به اشتراک می‌گذارم. به نظر من نوشتن یک ارتباط قوی و شگفت‌انگیز است. علاقه مند به یادگیری عمیق هستم و دوستم دارم هر انچه را که آموختم تا حدی که میتوانم به دیگران انتقال دهم.

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *