خوشمزه ها

دتوکس واتر آناناس سبز

دتاکس واتر آناناس سبز

آناناس شیرین و خوشمزه شامل مقادیر بالایی از فیبر مفید و ویتامین­هایی است که بدن را در مقابل ویروس­ها و عفونت­ها محافظت می­کنند. آناناس سرشاز از ویتامین C است که به ساخت اتصال­های بافت بدن کمک می­کند و به بدن در جذب آهن غذا کمک می­کند.

ویتامین C همچنین یک آنتی اکسیدان است، که بدن را در مقابل رادیکال­های آزاد که تأثیرات مخربی بر سلول­های بدن دارند، محافظت می­کند. علاوه بر ویتامین­ها، آناناس سرشار از بروملین (یک آنزیم قوی که پروتئین­ها را می­شکند) است که در گردش، به هضم کمک می­کند. بروملین همچنین برای جریان خون مفید است زیرا فشار خون را کاهش می­دهد.

نکته :

وقتی میخواهید یک آناناس بخرید، به دنبال میوه­ های چاق بگردید. برای امتحان کردن آناناس رسیده، به نرمی یکی از برگ­ها را بکشید. اگر به آسانی کنده شد، آناناس رسیده است. اما بدانید، ممکن است که زیادی رسیده باشد، بنابراین آن را کنار بگذارید، آناناسی را انتخاب کنید که برگ­های آن به راحتی جدا نشوند و در خانه اجازه دهید تا برسد.

دتاکس واتر آناناس سبز

دتاکس واتر آناناس سبز

یک لیوان نوشیدنی بسازید:

یک عدد لیموترش

نصف آناناس

نصف کلم بروکلی

یک مشت اسفناج

25 گرم زنجبیل تازه

مواد را بشویید. قسمت­های اضافی را از لیموترش جدا کنید، مراقب باشید که مواد مغذی سفید رنگ پایین را جدا نکنید. تاج برگدار آناناس را جدا کنید و پوست سخت آن را ببرید. تمام مواد را به قطعات کوچک تقسیم کنید و در آبمیوه­گیری بریزید. در یک لیوان بریزید و میل کنید.

برای خرید بذر و فروش بذر می توانید از این لینک استفاده کنید.

در صورت داشتن هر گونه پرسش و مشاوره در زمینه خرید بذر میتوانید با شماره 09358504040 تماس بگیرید.

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.