ویدئو - تایم لپس

فیلم تایم لپس آب به گیاه خشک

تایم لپس آب به گیاه خشک

این فیلم به صورت بی‌کلام می‌باشد تایم لپس آب دادن به گیاه خشک را نمایش می دهد.
در این فیلم آموزشی نحوه آب دادن به گیاه خشک را مشاهده خواهید نمود. پس در ادامه نیز همراه ما باشید.

هر گیاهی برای رشد و نمو نیاز به آب دارد، آب عنصر اولیه رشد گیاه محسوب می شود، طوری که بدون وجود آب عملا رشد گیاه غیر ممکن می باشد. بسیاری از گیاهان به دلیل عدم رعایت آبیاری مناسب در گذر زمان از بین می روند و در نهایت پژمرده و خشک می شوند. در این ویدئو شما می توانید مراحل رشد گیاه پس از آبیاری را مشاهده کنید که چطور گیاه خشک شده پس از آبیاری رشد می کند و به حالت اولیه خود بر می گردد.

آبیاری گیاه اگر به مدت طولانی انجام نشود گیاه از بین می رود، در ابتدا شاخه های علفی گیاه خم و در نهایت پژمرده می شوند و بر روی سطح زمین می افتند، ریشه های این گیاه با آبیاری قابلیت رشد مجدد را دارند، اگر به گیاه دوباره آب داده شود گیاه از سطح زمین رشد می کند، اگر آبیاری گیاه به هنگام پژمردن گیاه به درستی انجام شود گیاه دوباره توان خود را برای رشد باز می یابد و از سطح زمین طی مرور زمان بلند و شاخه ها نیز سرحال می شوند. مدت زمانی تقریبی گیاه برای رشد بسته به نوع گیاه متفاوت می باشد.

هر گیاهی برای رشد نیاز به یکسری مراقبت دارد که اگر انجام نشود از بین می رود. بسیاری از گیاهان برای رشد به آبیاری زیاد و برخی دیگر به آبیاری کم نیاز دارند که باید به این مقوله توجه داشت و اینگونه نیست که آبیاری زیاد سبب رشد بهتر گیاه شود، آبیاری زیاد و آبیاری کم هر دو به یک شکل برای گیاه مضر می باشد و ممکن است باعث از بین رفتن گیاه شود، پس به هنگام آبیاری بسته به نوع گیاه و اقلیم منطقه اقدام به آبیاری گیاه کنید. برای کشت گیاهان از گلدانی استفاده کنید که زهکشی مناسبی دارد، عدم توجه به این مورد باعث انباشت آب و در نتیجه از بین رفتن آن می شود.

برای مطالعه مقاله روش‌های مختلف آبیاری یونجه از این لینک استفاده نمایید.

برای خرید انواع بذر گل زینتی می توانید از این لینک استفاده کنید.

در صورت داشتن هر گونه پرسش و مشاوره در زمینه خرید بذر می توانید با شماره 09358504040 تماس بگیرید.

مقاله های مرتبط

2 دیدگاه درباره مقاله “فیلم تایم لپس آب به گیاه خشک

  1. Avatar Javad.vadi گفت:

    فکر کنم فیلم یه مشکلی داره…

    1. هومن انگورانی هومن انگورانی گفت:

      بله دوست عزیز مرسی از اینکه اطلاع دادین در دست اصلاح قرار گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *