ویدئو - تایم لپس

فیلم تایم لپس میکرو گرین

فیلم تایم لپس میکرو گرین

این فیلم به صورت بی‌کلام می‌باشد که تایم لپس میکروگرین را نمایش می دهد.
تایم لپس در فارسی (تصویر برداری زمان گریز) معنی شده است. در این فیلم آموزشی تایم لپس رشد میکروگرین از بذر را مشاهده خواهید نمود. پس در ادامه نیز همراه ما باشید.

میکروگرین گیاهی علفی و پرخاصیت می باشد که رشد سریعی دارد، طوری که پس از چند هفته قابل مصرف و برداشت می باشد. از طریق بذر تکثیر می شود. بذر های این گیاه کوچک و ریز هستند، در کشت بذری ابتدای ظرف و بستر مورد کشت خود را آماده کنید و یک دستمال کاغذی بر روی آن بگذارید، بذر های میکروگرین را به صورت مسطح و تجمیع شده بر روی دستمال کاغذی بگذارید توجه داشته باشید که دستمال مرطوب باشد و آن را همیشه مرطوب نگه دارید. پس از گذشت دو تا سه روز بذر گیاه جوانه می زند و برگهای سبز رنگ کوچک این گیاه ظاهر می شود.

پس از گذشت یک هفته برگها بزرگتر و ساقه گیاه نیز ضخیم تر می شود. از گیاهان پر خاصیت می‌باشد که سرشار از ویتامین های مختلف می باشد، رشد آسانی دارد، در بیشتر مناطق کشت می‌شود. از این گیاه استفاده های مختلفی به ویژه در تهیه  انواع سوپ، سالاد، آشپزی و … می شود. طعم دلچسبی دارد دارای عطر خاصی است طوری که فضای مورد کشت را عطرآگین می کند. جالب است بدانید بسیاری از افراد از این گیاه نوشیدنی تهیه می کنند و آن را مصرف می کنند. برگهای این گیاه به رنگ سبز می باشد که شیارهای ظریفی دارد. این گیاه برای رشد بهتر نیاز به آبیاری منظم دارد. گیاهی آفتاب دوست می باشد که برای رشد به نور زیاد خورشید نیاز دارد.

همچون یک سبزی خوراکی می باشد که قابل مصرف است، به صورت خام و طبخ شده مصرف می شود. به همراه سایر سبزیجات مصرف می شود، قابلیت رشد در محیط های مختلف را دارد و شما در یک ظرف کوچک می توانید این گیاه را پرورش دهید چرا که ریشه این گیاه سطحی است.

برای خرید انواع بذر میکروگرین ها می توانید از این لینک استفاده کنید.

در صورت داشتن هر گونه پرسش و مشاوره در زمینه خرید بذر میتوانید با شماره 09358504040 تماس بگیرید.

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *