ویدئو - تایم لپس

فیلم تایم لپس بامیه

فیلم تایم لپس بامیه

این فیلم به صورت بی‌کلام می‌باشد که تایم لپس بامیه را نمایش می دهد.
تایم لپس در فارسی : (تصویر برداری زمان گریز) معنی شده است. در این فیلم آموزشی تایم لپس رشد بامیه را مشاهده خواهید نمود. پس در ادامه نیز همراه ما باشید.

بامیه از جمله گیاهانی است که از طریق بذر تکثیر می شود. برای رشد بذر های این گیاه را در خاک بستر مورد کشت بکارید، سپس با انگشت خود کمی خاک را فشار دهید و  روی بذر را با لایه نازکی از خاک بپوشانید، پس از کاشت بذر گیاه را آبیاری کنید. این گیاه رشد سریعی دارد طوری که پس از کاشت سریع جوانه می زند و رشد می کند. زمانی که گیاه جوانه زد برگهای این گیاه دو برگی و به رنگ سبز می باشد و این گیاه با گذشت زمان و با تلفیق شب و روز رشد می کند و بزرگتر می شود. از شاخه این گیاه شاخه های فرعی زیادی منشعب می شود و از گیاه خود در طول مدت رشد مراقبت کنید تا گیاه بالغ شود. همچنین این گیاه برای رشد نیاز به دما مناسب، نور خورشید، خاک غنی و آبیاری منظم دارد.

بامیه از گیاهان مناطق گرمسیری می باشد میوه بامیه به رنگ سبز، باریک و دراز می باشد. برای رشد به خاک غنی و حاصلخیز نیاز دارد خاک کمپوست مناسب کشت این گیاه می شود. بامیه خواص بسیاری دارد. ارتفاع این گیاه بسته به مناطق مختلف و همچنین محیط رشد بین 50 تا 100 سانتیمتر می باشد. برگهای این گیاه به رنگ سبز و به صورت پهن می باشد و برگهای این گیاه قلب مانند و به صورت پنج لوپی یا پنج قسمتی می باشد. گلهای این گیاه به صورت منفرد بر روی شاخه گیاه ظاهر می شود و منظره زیبایی را نمایان می کند، گلها در کنار شاخه های سبز رنگ ظاهر می شوند. گلها پس از گذشت مدت زمان کمی به میوه بامیه تبدیل می شود. برداشت میوه این گیاه هر روز انجام می شود و شما باید هر روز میوه بامیه را برداشت کنید. برداشت راحتی دارد طوری که با دست می توانید آن را برداشت کنید.

برای خرید انواع بذر بامیه می توانید از این لینک استفاده کنید.

در صورت داشتن هر گونه پرسش و مشاوره در زمینه خرید بذر میتوانید با شماره 09358504040 تماس بگیرید.

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *