ویدئو - تایم لپس

فیلم تایم لپس فلفل دلمه ای

تایم لپس فلفل دلمه ای

این فیلم به صورت بی‌کلام می‌باشد که تایم لپس فلفل دلمه ای را نمایش می دهد.
تایم لپس در فارسی ( تصویر برداری زمان گریز ) معنی شده است. در این تایم لپس رشد فلفل دلمه ای در چهل و پنج روز را نشان می دهد.

فلفل دلمه ای گیاهی علفی و یکساله است که به صورت بوته ای کوتاه رشد می کند. زمان کاشت فلفل دلمه ای از بذر اواسط فصل بهار می باشد. از طریق بذر به دو صورت مستقیم و غیرمستقیم(کاشت نشاء) تکثیر می شود و در بیشتر مناطق کشت می شود.

فلفل دلمه رشد سریعی دارد طوری که پس از گذشت چند ماه محصول می دهد. گلهای سفید رنگ کوچکی دارد که معمولا پس از حدود یک هفته پژمرده و خشک می شود و در نهایت این گل پژمرده شده و به میوه فلفل دلمه ای تبدیل می شود. در ابتدای رشد میوه فلفل بسیار کوچک است که با گذشت زمان رشد می کند و بزرگتر می شود زمانی که گیاه به حد معینی از رشد رسید می توانید آن را برداشت کنید، فلفل دلمه ای به صورت کروی و بیضی می باشد، درون فلفل دلمه ای خالی می باشد و فقط در قسمت بالایی آن تعدادی دانه و بذر فلفل دلمه ای قرار دارد. درفیلم آموزشی بالا شما تایم لپس رشد فلفل دلمه ای سبز رنگ را مشاهده می کنید. گونه های مختلفی دارد.

از فلفل دلمه ای استفاده های مختلفی می شود. طعم شیرینی دارد و در کنار غذاها از آن استفاده می شود به صورت خام و طبخ شده مصرف می شود. برگهای فلفل دلمه ای به رنگ سبز می باشد که شیارهای ظریفی دارد. معمولا تا شروع فصل سرما محصول می دهد که می توانید از آن استفاده کنید.  قابلیت کشت در گلدان را دارد، برای رشد نیاز به خاک غنی و حاصلخیز دارد، خاک مورد کشت باید از زهکشی مناسبی برخوردار باشد، عدم زهکشی مناسب خاک سبب می شود تا گیاه در طول مدت زمان از بین برود و کیفیت مطلوبی نداشته باشد.

برای مطالعه مقاله چگونه فلفل دلمه ای بکاریم ؟ (آموزش گام به گام تصویری) از این لینک استفاده نمایید.

برای خرید انواع بذر فلفل دلمه ای می توانید از این لینک استفاده کنید.

در صورت داشتن هر گونه پرسش و مشاوره در زمینه خرید بذر می توانید با شماره 09358504040 تماس بگیرید.

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *