گیاهان

انواع انجیر

انواع انجیر

انجیر تازه بسیار شکننده است (آنهایی که رسیده اند به راحتی باز می شوند). به همین دلیل، انجیرهای محلی اغلب تازه بوده و قبل از اینکه خراب شوند بایستی خریداری و مورد مصرف قرار گیرند.

انجیر محلی را می­توان در خارج از کالیفرنیا پیدا کرد. این انجیرها در همه جا رشد کرده و حتی در زمستان نیز در دمای کمتر از -6 سانتی گراد رشد می­کنند. بنابراین، هنگام خرید انجیر مواظب بوده و چشمان خود را خوب باز کنید که پنج رقم از آن در بازار وجود دارد.

انجیر آدریاتیک:

این نوع انجیر به رنگ سبز تا زرد روشن بوده و به دلیل رنگ روشن گاهی تحت عنوان “انجیر سفید” نامیده می­شود. این نوع انجیر در جلوی نور آفتاب به رنگ سفید دیده می­شود. شما می­توانید آن را به عنوان “انجیر راه راه آب­نباتی” به فروش برسانید. این انجیر دارای نوارهای سبز و سفید است. در برخی از ارقام، این رنگ­ها به رنگ صورتی و قرمز براق بوده و عطر و طعم فوق ­العاده شیرین دارد.

انجیر آدریاتیک در ماه ژوئن و ماه اوت برداشت می­شود. انجیر بالغ بسیار شیرین بوده و در تهیه دسر میوه نیز استفاده می­شد. شما می­توانید آن را به همراه کرم یا پنیر ماسکروپان سرو کنید. می­توانید به همراه ماست شیرین گوست نیز استفاده کنید که بهترین حالت است.

انجیر آدریاتیک

انجیر آدریاتیک

انجیر سیاه:

انجیرهای سیاه بسیار شیرین هستند (گاهی اوقات به عنوان شربت استفاده می­ شوند، دقت کنید که در هنگام خرید و یا چیدن نشانه ای بسیار خوبی داشته باشند). بر خلاف نام، این انجیرها به رنگ سیاه نیستند، بلکه به رنگ بنفش تیره می­باشند. داخل آن­ها نیز به رنگ صورتی است. رنگ تیره آن­ها باعث می­شود که گونه خراشیدگی در روی آن مشخص شود و این باعث می­شود که نمونه ­های کاملا رسیده تشخیص داده شوند.

شیرینی آن بسیار بالا بوده و عمدتا به همراه ماست یا پنیر تند تازه (مانند ماسکارپن، ریکوتا تازه، فورماژ بلانک و پنیر کشاورز) سرو می­شود. همچنین، از این انجیر برای تهیه کلوچه یا شیرینی نیز استفاده می­شود. برای این منظور، آن را خرد کرده و به کروستین می­ریزند و یا بریده و در داخل تارت میوه تازه قرار می­دهند.

برای خواندن مقاله نگاهی کوتاه بر درخت انجیر کلیک کنید.

انجیر سیاه

انجیر سیاه

انجیر قهوه ­ای ترکیه:

انجیر قهوه­ ای ترکیه دارای پوست بنفش تیره تا قهوه­ ای بوده و طعم ملایم­تری نسبت به سایر انجیرها دارد. رنگ داخل آن نیز متمایل به صورتی است. انجیر قهوه ­ای ترکیه در سالاد استفاده می­شود و شیرین بودن آن باعث ایجاد یک کنتراست خوشایند در سالاد یا دسرها می­شود.

اگر شما انجیر قهوه ­ای ترکیه داشته و می­خواهید دسر تهیه کنید، آن­ را به عسل آغشته کرده و مقابل بخار قرار دهید تا به خوبی آماده شود. شما می­توانید از این نوع انجیر برای تهیه شکلات انجیر استفاده کنید.

برای خواندن مقاله با انواع درخت افرا آشنا شویم کلیک کنید .

انجیر قهوه ­ای ترکیه

انجیر قهوه ­ای ترکیه

انجیر کالیمیرنا:

انجیر کایمیرنا نسبا به سایر انجیرها بزرگ بوده و پوست آن به رنگ سبز و طلایی روشن است. آنها به رنگ صورتی نیز دیده می شوند که در مقایسه با محیط کاملا مشخص است. با توجه به اینکه بخش داخلی انجیر کالیمیرنا بسیار رنگی است، می­تواند به عنوان یک گزینه مناسب جهت برش و سرو استفاده شود.

این انجیر دارای طعم فوق­ العاده­ ای است. این انجیرها طعم خوبی داشته و در آجیل نیز استفاده می­شوند. این انجیر را می­توان به همراه انواع مختلف پنیرها و همچنین به صورت پخته شده مورد استفاده قرار داد. از آن­ها می ­توان برای تهیه دسرهای خوب نیز استفاده کرد.

برای خواندن مقاله انواع درخت بید را بشناسیم کلیک کنید .

انجیر کالیمیرنا

انجیر کالیمیرنا

انجیر کادوتا:

انجیر کادوتا دارای پوست سبز روشن با فضای داخلی کم رنگ بوده و شیرین ­تر از سایر انجیرها است. انجیر کادوتای خام بسیار خوب است. آن­ها بهترین نیستند، اما شیرین ­ترین انجیر خام هستند. آن­ها تنها انجیری هستند که در افسانه­ ها وجود دارند. این انجیرها برای نگهداری و تهیه مربا بهترین گزینه هستند.

استفاده از مقدار انجیر کادوتا در کیک نعناع بسیار ایده ­آل است و برای افرادی که طعم شیرین را دوست دارند بسیار خوب است. به همین دلیل، این انجیرها گزینه­ های مناسبی برای اضافه کردن به سالا و استفاده از پیتزا انجیل و آرژول هستند.

انجیر کادوتا

انجیر کادوتا

برای خرید بذر و فروش بذر می توانید از این لینک استفاده کنید.

در صورت داشتن هر گونه پرسش و مشاوره در زمینه خرید بذر میتوانید با شماره 09358504040 تماس بگیرید.

هومن انگورانی

درباره هومن انگورانی

سلام! من هومن انگورانی هستم و از اینکه با شما در این فضای دیجیتال ارتباط برقرار کنم، خوشحالم. به عنوان یک نویسنده و علاقه‌مند به موضوعات مختلف، نوشته هایم را به اشتراک می‌گذارم. به نظر من نوشتن یک ارتباط قوی و شگفت‌انگیز است. علاقه مند به یادگیری عمیق هستم و دوستم دارم هر انچه را که آموختم تا حدی که میتوانم به دیگران انتقال دهم.

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *