ویدئو - آموزش کاشت

فیلم آموزش کاشت گردو آمریکایی (زیرنویس فارسی)

فیلم آموزش کاشت گردو آمریکایی

این فیلم به زبان انگلیسی (زیرنویس فارسی) است که گام به گام آموزش کاشت گردو آمریکایی پیکا را بازگو می‌کند.
در این فیلم آموزشی نحوه کاشت گردو آمریکایی پیکا را به صورت زیرنویس به شما نشان خواهیم داد. پس در ادامه نیز همراه ما باشید.

گردو آمریکایی نام نوعی گردو است که به صورت کشیده و شبیه بادام می‌باشد که بر روی شاخ و برگ گیاه ظاهر می‌شود. این گردو در درون پوسته بیرونی سبز رنگی قرار دارد که به راحتی با دست کنده می‌شود پس از آن این گردو در درون پوست قهوه‌ای رنگی سخت و درعین‌ حال نازکی دارد که به راحتی با فشار دست شکسته می‌شود و می‌توانید به محتویات درون آن دست پیدا کنید. پوست این گیاه شبیه گردو معمولی می‌باشد.

در کشت بذری شما می‌توانید به دو روش بذر این گیاه را کاشت کنید در روش اول شما به طور مستقیم بذر را در خاک بکارید، برای این منظور یک گلدان که زهکشی خوبی دارد تهیه کنید و آن را با خاک مناسب پر کنید؛ توجه داشته باشید که گلدان از زهکشی مناسبی برخوردار باشد در خاک مورد کشت سوراخی را ایجاد کنید و بذر را در عمق مناسبی از خاک بکارید و روی آن را بپوشانید. در روش دوم که به صورت غیرمستقیم می‌باشد بذر را در دستمال کاغذی خیس کنید و سپس آن را در درون یک کیسه پلاستیکی بگذارید و آن را تا زده و سر آن را با چسب ببندید تا رطوبت گیاه حفظ شود و بذر ریشه‌ دار شود. به هم ترتیب می‌توانید گردو آمریکایی را پرورش دهید و از آن استفاده کنید.

این گردو همانطوری که از نامش پیداست بومی مناطقی از آمریکاست است. درختی بزرگ و درعین‌ حال برگ‌ ریز می‌باشد که ارتفاع آن متغیر و بین 20 تا 40 متر می باشد، برگ‌های سبز رنگ این گیاه با شروع فصل پاییز تغییر رنگ می‌دهد و به رنگ زرد یا نارنجی تبدیل می‌شود و در نهایت از شاخه درخت می‌افتد. این نوع گردو خواص بسیاری دارد. طعم بسیاری خوبی دارد. درختی پربار می‌باشد، با کمی مراقبات می‌توانید این گیاه را پرورش دهید و از محصول خوشمزه آن استفاده کنید و لذت ببرید.

برای مطالعه مقاله نگاهی کوتاه بر درخت گردو می توانید از این لینک استفاده کنید.

برای خرید انواع بذر درخت می توانید از این لینک استفاده کنید.

در صورت داشتن هر گونه پرسش و مشاوره در زمینه خرید بذر می توانید با شماره 09358504040 تماس بگیرید.

مقاله های مرتبط

یک دیدگاه درباره مقاله “فیلم آموزش کاشت گردو آمریکایی (زیرنویس فارسی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *