ویدئو - آموزش کاشت

فیلم آموزش کاشت کاهو در هیدروپونیک (زیرنویس فارسی)

فیلم آموزش کاشت کاهو در هیدروپونیک

این فیلم به زبان انگلیسی (زیرنویس فارسی) است که گام به گام آموزش کاشت کاهو در هیدروپونیک را بازگو می‌کند.
در این فیلم آموزشی نحوه کاشت کاهو در هیدروپونیک را به صورت زیرنویس به شما نشان خواهیم داد‌‌ پس در ادامه نیز همراه ما باشید.

کشت هیدوروپونیک ایده نوینی برای کشت محصولات کشاورزی می باشد که بسیاری از کشاورزان و افراد مختلف از آن برای کشت محصولات خود استفاده می کنند. در این روش به جای خاک از آب برای رشد گیاه استفاده می شود. از این روش می توانید برای رشد سبزیجاتی همچون کاهو، کلم ، اسفناج، فلفل و … استفاده کنید.

برای کشت هیدروپونیک ابتدا یک ظرف پلاستیکی سربسته تهیه کنید،‌‌‌‌‌ این ظرف می تواند هر ظرفی باشد فقط باید دارای درب باشد. زمانی که ظرف مورد نظر را انتخاب کردید گلدان مورد کشت هیدروپونیک خود را انتخاب کنید گلدان شما باید سراسر دارای سوراخ های بزرگی باشد، گلدان های توری با شیارهای بزرگ مناسب می باشد. پس از انتخاب گلدان درب ظرف پلاستیکی را به اندازه سر گلدان سوراخ کنید برای این منظور سر گلدان را بر روی ظرف پلاستیکی بگذارید و با مداد علامتگذاری کنید سپس قسمت های علامتگذاری شده را برش دهید. برای برش درب می توانید از دلر استفاده کنید. پس از برش گلدان را در درون ظرف پلاستیکی که برای کاشت هیدروپونیک تهیه کرده اید قرار دهید و ظرف را پر از آب تا قسمت زیرین گلدان کنید و شروع به کاشت هیدروپونیک کاهو کنید.

کاشت کاهو در هیدروپونیک سبب می شود تا شما بتوانید از محصول تازه و با کیفیت استفاده کنید. توجه داشته باشید در این نوع کشت برای تغذیه گیاه به آب مواد آلی اضافه می کنند تا گیاه بتواند تغذیه کند. در این روش گیاه کمتر دچار آفت می شود. روشی مقرون به صرفه برای کاشت انواع سبزیجات می باشد. از کاهو استفاده های مختلفی به ویژه برای تهیه سالاد می شود و همچنین کاهو گونه های مختلفی دارد. به صورت علفی رشد می کند و گیاهی یکساله است. در بیشتر مناطق کشت می شود و کاهو خواص بسیاری دارد.

برای مطالعه مقاله با انواع کاهو آشنا شویم می توانید از این لینک استفاده کنید.

برای خرید انواع بذر کاهو می توانید از این لینک استفاده کنید.

در صورت داشتن هر گونه پرسش و مشاوره در زمینه خرید بذر میتوانید با شماره 09358504040 تماس بگیرید.

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.