ویدئو – کشاورزی

فیلم تصاویر زیبای کشاورزی مدرن آناناس

کشاورزی مدرن آناناس

این فیلم به صورت بی‌کلام می‌باشد که تصاویر کشاورزی مدرن آناناس را نمایش می دهد.
در این فیلم آموزشی تصاویری از کشاورزی مدرن آناناس را مشاهده خواهید نمود. پس در ادامه نیز همراه ما باشید.

آناناس میوه‌ای خوشمزه و شیرین می‌باشد که میوه این گیاه بزرگ و شاخ‌دار می‌باشد. برگهای سبز رنگ باریک و درازی دارد. در کشت آناناس قسمت علفی بالایی گیاه را از میوه جدا کنید، برای این منظور شاخه علفی گیاه را بگیرید و بچرخانید و سپس آن را جدا کنید، پس از جداسازی شاخه علفی را در ظرفی از آب یا داخل لیوان قرار دهید، پس از مدتی این گیاه ریشه‌دار می‌شود در این هنگام می‌توانید آن را در زمین اصلی کشت کنید، برای این منظور سوراخی ایجاد کنید و گیاه را بکارید.

گیاه آناناس رشد سریعی دارد و به سرعت رشد می‌کند. قابلیت کشت در گلخانه و فضای آزاد را دارد. به صورت گیاهی علفی کشت می‌شود. به هنگام برداشت میوه این گیاه را بگیرید و با چاقو آن را از شاخه جدا کنید و درون سبد بریزید. آناناس گونه‌های مختلفی دارد که در بیشتر مناطق کشت می‌شود. از میوه آناناس استفاده‌های مختلفی می‌شود. میوه آناناس در رنگ‌های مختلفی است که به هنگام شکوفه دهی و رسیدن منظره زیبایی را پدید می‌آورد. در هر شاخه این گیاه تعدادی میوه آناناس رشد می‌کند. پس از برداشت آن را مورد بسته‌بندی قرار می‌دهند و به بازار مصرف عرضه می‌کنند.

میوه این گیاه بزرگ می باشد که وزن سنگینی دارد، طوری که هر میوه این گیاه بین 1 تا 3 کیلوگرم وزن دارد که از شاخه های گیاه آویزان می‌شود. برداشت این گیاه به صورت دستی و مکانیزه انجام می‌شود. در برداشت مکانیزه کارها سریع‌تر پیش می رود. آناناس گیاهی علفی است که ارتفاع آن بین 50 تا 100 سانتیمتر و گاها بیشتر و کمتر می‌باشد. میوه آناناس پوست به نسبت سختی دارد. حمل آسانی دارد و به راحتی حمل می‌شود. برای رشد نیاز به مراقبت آنچنانی ندارد و در برابر آفات و بیماری‌ها مقاوم است.

برای مطالعه مقاله دتاکس واتر تمشک سبز و آناناس از این لینک استفاده نمایید.

برای خرید انواع بذر میوه می توانید از این لینک استفاده کنید.

در صورت داشتن هر گونه پرسش و مشاوره در زمینه خرید بذر میتوانید با شماره 09358504040 تماس بگیرید.

هومن انگورانی

درباره هومن انگورانی

سلام! من هومن انگورانی هستم و از اینکه با شما در این فضای دیجیتال ارتباط برقرار کنم، خوشحالم. به عنوان یک نویسنده و علاقه‌مند به موضوعات مختلف، نوشته هایم را به اشتراک می‌گذارم. به نظر من نوشتن یک ارتباط قوی و شگفت‌انگیز است. علاقه مند به یادگیری عمیق هستم و دوستم دارم هر انچه را که آموختم تا حدی که میتوانم به دیگران انتقال دهم.

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *