ویدئو – کشاورزی

فیلم تصاویر و معرفی سی نوع ساکولنت

سی نوع ساکولنت

این فیلم به صورت بی‌کلام می‌باشد که تصاویر سی نوع از ساکولنت را نمایش می دهد.
در این فیلم آموزشی می توانید سی نوع ساکولنت را مشاهده کنید، پس در ادامه نیز همراه ما باشید.

ساکولنت نام گیاهی زیبای و زینتی است که گونه های مختلفی دارد که هر کدام زیبایی خاصی دارد، طوری که از دور خودنمایی می کند، تلفیق گونه های مختلفی از ساکولنت جلوه ویژگی را به هنگام رشد و شکوفه دهی پدید می آورد. بسیاری از ساکولنتها هنوز برای ما ناشناخته هستند که در این فیلم آموزشی شما می توانید سی نوع از ساکولنت های خاص و زیبا را مشاهده کنید. ساکولنت بیشترین شباهت را به گیاه کاکتوس دارد. دارای گلهای زیبایی است.

ساکولنت نیاز آبی کمی دارد طوری که آب را برای مواقع خشکسالی در خود ذخیره می شود. خواص دارویی و درمانی نیز دارد. از طریق بذر و قلمه به راحتی تکثیر می شود. دوره رشد طولانی ای دارد طوری که عمر برخی از آنها به 200 سال و بیشتر نیز می رسد. برای رشد به خاک مخصوص کاکتوس و ساکولنت نیاز دارد. نیاز به نور خورشید دارد. گیاهی گوشتی و در عین حال آبدار می باشد. این گیاه را می توانید در حیاط خانه، پشت بام، تراس و … پرورش دهید. گیاهی محبوب و پر طرفدار برای کشت در باغ می باشد. نسبت به سرما مقاوم است.

در بیشتر مناطق رشد می کند. گیاهی خاردار می باشد. افراد دارای سلیقه های مختلفی می باشند که گونه های مختلف ساکولنت این فرصت را به شما می دهد تا بتوانید بسته به سلیقه خود گیاه ساکولنت خود را انتخاب کنید. با یک تغییر کوچک در دکوراسیون داخلی منزل خود می توانید زیبایی را به خانه خود هدیه دهید. برای رشد ساکولنت از خاک و گلدانی استفاده کنید که زهکشی مناسبی دارد چرا که عدم توجه به زهکشی باعث پوسیدگی گیاه و در نتیجه از بین رفتن آن می شود.

برای مطالعه مقاله نحوه رشد ساکولنت ها­ از بذر می توانید از این لینک استفاده کنید.

برای خرید انواع بذر ساکولنت می توانید از این لینک استفاده کنید.

در صورت داشتن هر گونه پرسش و مشاوره در زمینه خرید بذر میتوانید با شماره 09358504040 تماس بگیرید.

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.