ویدئو – کشاورزی

فیلم تصاویر زیبا از کاشت گواوا در گلدان

میوه گواوا

این فیلم به صورت بی‌کلام می‌باشد. که گام به گام کاشت گواوا در گلدان را نمایش می دهد. در این فیلم آموزشی نحوه کاشت گواوا در گلدان را مشاهده خواهید نمود. پس در ادامه نیز همراه ما باشید.

گواوا از جمله درختانی است که قابلیت کشت در گلدان را دارد. میوه این گیاه گرد و کروی مانند می‌باشد. این گیاه ارقام مختلفی دارد. بذر این گیاه ریز و کوچک می‌باشد. برای کاشت بذر گواوا در گلدان ابتدا خاک مورد کشت را آماده کنید، خاک باید غنی و حاصلخیز باشد؛ سپس گلدان را با خاک پر کنید توجه داشته باشید که گلدان از زهکشی مناسبی برخوردار باشد. بذر را در عمق مناسبی از گلدان بکارید و روی آن را بپوشانید و گیاه را آبیاری کنید. پس از گذشت مدت زمانی بذر جوانه می زند و گیاه شروع به رشد می‌کند.
برگهای این گیاه به رنگ سبز کشیده می‌باشد. شیارهای ظریفی دارد. این گیاه به سرعت رشد می‌کند. زمانی که این گیاه رشد کرد و به حد معینی از رشد خود رسید شروع به بارور شدن می‌کند و محصول می‌دهد میوه این گیاه گرد، تخم‌مرغی شکل و کروی مانند می‌باشد. البته بسته به گونه‌های مختلف میوه‌های این گیاه در شکل‌های مختلفی می‌باشند که هر کدام طعم متفاوتی دارند. در بیشتر مناطق جهان کشت می‌شود. میوه این گیاه به رنگ سبز می‌باشد. این گیاه را می‌توانید در گلدان و در محیط آپارتمانی خانه خود نیز کشت کنید و علاوه بر زیبایی از میوه آن نیز استفاده کنید. می‌توانید خیلی راحت با کمی صبر و حوصله این گیاه را پرورش دهید.

برای خرید بذر گواوا زرد گلابی کلیک کنید.

برای خرید بذر گواوا سیبی زرد معطر کلیک کنید.

میوه این گیاه خواص بسیاری دارد. برگهای سبز رنگ تیره‌ای دارد. گلهای این گیاه کوچک و به رنگ سفید می‌باشد که به هنگام شکفتن منظره زیبایی را نمایان می‌کند. طعم میوه این گیاه ترکیبی از طعم های مختلف گلابی، سیب، توت‌فرنگی و … می‌باشد. طعم شیرین تا تلخی دارد. از میوه این گیاه برای تهیه انواع دسر، نوشیدنی، سس و … استفاده می‌شود.

برای خرید بذر و فروش بذر می توانید از این لینک استفاده کنید.

در صورت داشتن هر گونه پرسش و مشاوره در زمینه خرید بذر میتوانید با شماره 09358504040 تماس بگیرید.

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *