ویدئو – کشاورزی

فیلم تصاویر زیبا از انواع بادمجان

فیلم تصاویر زیبا از انواع بادمجان

این فیلم به صورت بی‌کلام می‌باشد که تصاویر زیبایی از بادمجان را نمایش می دهد.
در این فیلم آموزشی تصاویر بادمجان را مشاهده خواهید نمود. پس در ادامه نیز همراه ما باشید.

بادمجان از جمله گیاهانی علفی است که به صورت بوته‌ای رشد می‌کند. گیاهی یکساله است که در بیشتر مناطق رشد می کند. قابلیت رشد در هوای آزاد و گلخانه را دارد و همچنین گونه‌های مختلفی دارد از بادمجان در آشپزی و مواردی دیگر همچون تهیه ترشی و … استفاده می‌شود که خواص بسیاری دارد.

با توجه به گونه‌های مختلف، بادمجان اشکال و رنگ‌های مختلفی نیز دارد برخی از گونه‌های این گیاه به صورت گرد، کروی و بیضی مانند و به رنگ سیاه و بنفش می‌باشد، میوه گوشتی است که پوست نازکی دارد و به راحتی کنده می‌شود، قسمت گوشتی بادمجان سفید می‌باشد که در درون آن دانه‌های کوچک زیادی وجود دارد.

برخی دیگر از بادمجان ها نیز به صورت باریک و دراز و به رنگ بنفش و سیاه یا تلفیقی از این دو می‌باشند که بر روی شاخه گیاه ظاهر می‌شوند. این گیاه برگ‌های سبز رنگ دندانه‌دار بزرگی دارد. برخی دیگر نیز به رنگ سفید و تخم‌مرغی شکل می‌باشند پوست این نوع بادمجان به رنگ سفید یا شیری می‌باشد.

بادمجان در کل در رنگ‌های مختلفی کشت می‌شود که شما بسته به نیاز خود می‌توانید از آنها استفاده کنید، برخی از بادمجان‌ها به صورت بیضی مانند و دو قلو می‌باشند که شکل جالبی دارند. در این فیلم آموزشی تنها بخشی از گونه‌های این خوراکی خوشمزه را به شما نشان خواهد داد.

بادمجان از طریق بذر به دو صورت مستقیم و غیرمستقیم از طریق نشاء رشد می‌کند و رشد آسانی دارد، در هوای آزاد در فصل بهار کشت می‌شود و در گلخانه در هر زمانی می‌توانید آن را بکارید. رشد سریعی دارد طوری که پس از گذشت چند ماه محصول می‌دهد. گلهای سفید رنگی دارد که این گلها در نهایت به میوه تبدیل می‌شود. برای رشد نیاز به خاکی با زهکشی مناسب دارد و این گیاه را می‌توانید در گلدان نیز پرورش دهید و از آن استفاده کنید.

برای مطالعه مقاله انواع بادمجان از این لینک استفاده نمایید.

برای خرید انواع بذر بادمجان می توانید از این لینک استفاده کنید.

در صورت داشتن هر گونه پرسش و مشاوره در زمینه خرید بذر میتوانید با شماره 09358504040 تماس بگیرید.

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.