ویدئو – کشاورزی

فیلم زیبا از برداشت گل نیلوفر

برداشت گل نیلوفر

این فیلم به صورت بی‌کلام می‌باشد، که گام به گام برداشت گل نیلوفر را نشان می دهد.
در این فیلم آموزشی نحوه برداشت گل نیلوفر را مشاهده خواهید نمود. پس در ادامه نیز همراه ما باشید.

گل نیلوفر از جمله گل های زیبا و زینتی است که در محیط آبی و مرداب رشد می‌کند. این گل زیبایی خاصی دارد طوری که چشم هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند. برداشت این گیاه کار چندان پیچیده و سختی نیست و به راحتی می‌توانید آن را با دست در محیطی آبی برداشت کنید. به هنگام برداشت شما شاخه گل نیلوفر را از قسمت پایین بگیرید و ببرید، شاخه گل باکمی خم شدن جدا می‌شود. همچنین می‌توانید شاخه گل این گیاه را بکشید تا جدا شود.

این فیلم آموزشی که به صورت بی کلام می‌باشد که نحوه برداشت گل نیلوفر را به طور کامل به شما نشان می‌دهد تا شما علاوه بر آشنایی از این گل از نحوه برداشت آن نیز اطلاع پیدا کنید. برگ های این گیاه نیز به راحتی کنده می‌شود که می‌توانید برداشت کنید. این گیاه برگ های بزرگی به رنگی سبز دارد. برگهای این گیاه را پس از چیدن به دلیل بزرگی تا می‌کنند برگ های این گیاه به راحتی از شاخه کنده می‌شوند.

این گل طرفداران زیادی دارد. ساقه این گیاه به صورت ایستاده رشد می‌کند شاخه این گیاه نیز علفی و به رنگ سبز می‌باشد. گل های معطری دارد طوری که فضا را عطرآگین می‌کند. از گل ها و برگ های این گیاه استفاده‌های مختلفی می‌شود. گل های این گیاه به رنگ صورتی است که به هنگام شکفتن منظره زیبایی را پدید می‌آورد. گلبرگ های زیادی دارد، گلبرگ های این گیاه به نسبت بزرگ هستند. گل نیلوفر ارتفاع زیادی دارد و به سرعت رشد می‌کند. گل نیلوفر یکی از زیبایی های طبیعت به شمار می رود که روح زندگی را به آدمی القاء می‌دهد. گل نیلوفر گلی خاص می‌باشد.

برای خرید انواع بذر گل نیلوفر می توانید از این لینک استفاده کنید.

در صورت داشتن هر گونه پرسش و مشاوره در زمینه خرید بذر میتوانید با شماره 09358504040 تماس بگیرید.

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *