خوشمزه ها

سالاد گیاهی لوبیا مناسب تابستان

انواع سالاد لوبیا

این مجموعه از دستورالعمل­های سالاد لوبیا گیاهی برای تابستان مناسب است. سالادهای لوبیا برای گردش بسیار مناسب هستند. آن­ها را می­توان از پیش آماده کرد. حمل آن­ها ساده بوده و اغلب ارزان قیمت هستند. سالاد لوبیا با طیف گسترده ­ای از طعم­ دهنده ­های گیاهی سالم و پروتئین بالا تهیه می­شود. همچنین، از سالاد لوبیا می­توان به عنوان یک ناهار تابستانی دارای مواد مغذی، چربی کم و فیبر بالا استفاده کرد. برای یک وعده غذایی کامل، سعی کنید سالاد را به همراه پروتئین استفاده کنید. اکثر این دستورالعمل­ها برای لوبیای کنسرو شده مورد استفاده قرار می­گیرند و بایستی قبل از استفاده سریع شسته شوند. همچنین، شما می­توانید لوبیای خشک را پخته و استفاده کنید. برای خیساندن و پختن آن­ها نیاز به زمان است؛ بنابراین، اگر از این روش استفاده می­کنید حتما برنامه ­ریزی نمایید. اگر شما به دنبال ایده ­های دیگر هستید، در مورد سالاد سبز، سالاد ماکارونی و سالاد میوه برای مهمانی تابستان فکر کنید.

سالاد لوبیا سیاه و انبه:

با انبه تازه می­توان این دستورالعمل ساده تهیه سالاد لوبیا در یک روز گرم تابستان را کامل کرد. این سالاد از طعم مکزیک الهام گرفته شده است و شامل آب لیمو، گشنیز تازه و هالاپینو[1] است. اگر می­خواهید گرمای کمی را تحمل کنید، هالاپینو را حذف کنید. هنگامی که از انبه استفاده می­کنید، این سالاد فقط در طول چند دقیقه آماده می­شود.

سالاد لوبیا سیاه و انبه

سالاد لوبیا سیاه و انبه

برای خرید بذر لوبیا سیاه کلیک کنید.

سالاد لوبیا و جعفری:

در این نوع سالاد می­توانید از هر نوع لوبیا سفیدی استفاده کرده و در تابستان مصرف کنید. کانلینی، لوبیا سفید، لوبیا لیما و یا نخود به خوبی استفاده می­شود. این نوع سالاد لوبیا برای مسافرت مناسب است و باعث لذت بردن از روز آفتابی می­شود.

برای خرید انواع بذر لوبیا کلیک کنید .

سالاد لوبیا و جعفری

سالاد لوبیا و جعفری

سالاد لوبیا جنوب غربی، فلفل دلمه ای و ذرت:

بسیار ساده است، اما مزه آن شبیه سالاد لوبیا سیاه می­باشد. آب لیمو و فلفل کایین برای غذاهای جنوب غربی است. برای تهیه بهترین عطر و طعم از مواد تازه استفاده کنید. برای کاهش چربی در این دستورالعمل سالاد لوبیا، به جای یک قاشق غذاخوری، از مقدار کمتری روغن زیتون استفاده کنید. استفاده از این سالاد در تابستان بسیار ایده ­آل است. اگر ذرت دارید، دانه ­ها را جدا کرده و آن­ها را منجمد کنید. اگر به اندازه کافی ذرت دارید، از آن در تهیه این سالاد استفاده کنید. اگر شما آووکادو در اختیار دارید، سعی کنید قبل از استفاده به درستی اضافه کنید تا مانع قهوه ­ای شدن آن شوید.

برای خواندن طرز تهیه سالاد گندم سیاه و کلم کلیک کنید .

سالاد لوبیا جنوب غربی، فلفل بل و ذرت

سالاد لوبیا جنوب غربی، فلفل دلمه ای و ذرت

سالاد لوبیای گیاهی به همراه فلفل دلمه ای:

سالاد لوبیا و فلفل دلمه ای فاقد گوشت است. این دستورالعمل برای افراد گیاه­خوار مناسب بوده و برای گردش و استفاده از کباب بسیار مناسب است. اگر در باغ خود فلفل فراوانی دارید می­توانید از آن­ها برای تهیه این نوع سالاد استفاده کنید. با فلفل­های قرمز، سبز و زرد، پیاز قرمز سرخ شده، لوبیای سیاه، گشنیز تازه و شراب انگور قرمز می­توانید سالاد رنگارنگی را تهیه کنید.

سالاد لوبیای گیاهی به همراه فلفل دلمه ای

سالاد لوبیای گیاهی به همراه فلفل دلمه ای

سالاد سه لوبیا گیاهی و انگور:

سالاد انگور آبکی بوده و برای استفاده در نهار مناسب است. برای استفاده همراه با کباب و استفاده در گردش بسیار مناسب است. این سالاد برای افراد گیاه­خوار ایده­ آل بوده و فاقد گلوتن بوده و از غلات، لوبیا، لوبیا سفید، خیار و انگور تهیه می­شود. اگر می­خواهید سالاد لوبیا ویگان تهیه کنید، به جای عسل می­توانید از نکتار آگاوه[2] استفاده کنید.

برای خواندن مقاله نگاهی کوتاه بر درخت گردو کلیک کنید .

سالاد سه لوبیا گیاهی و انگور

سالاد سه لوبیا گیاهی و انگور

برای خرید بذر و فروش بذر می توانید از این لینک استفاده کنید.

در صورت داشتن هر گونه پرسش و مشاوره در زمینه خرید بذر میتوانید با شماره 09358504040 تماس بگیرید.

[1] یک فلفل تند با اندازه متوسط است.

[2] آگاوه گیاهی گلدار است که هر بوته آن یکبار گل می­دهد و می­میرد. با نام گیاه صد ساله نیز شناخته می­شود.

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.