ویدئو – کشاورزی

فیلم تصاویر زیبا از مزارع دراگون فروت

فیلم تصاویر زیبا از مزارع دراگون فروت

این فیلم به صورت بی‌کلام می‌باشد که مزارع دراگون فروت را نمایش می دهد.
در این فیلم آموزشی مزارع دراگون فروت را مشاهده خواهید نمود. پس در ادامه نیز همراه ما باشید.

دراگون فروت در واقع نوعی کاکتوس به شمار می رود که بیشتر آن را با نام میوه اژدها می‌شناسند نام گیاهی چندساله است. در بیشتر مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری کاشت و یافت می‌شود. میوه دراگون فروت به صورت گرد، کشیده، کروی و تخم‌ مرغی شکل می‌باشد. میوه این گیاه شاخدار می‌باشد که تیغ‌ های ریزی دارد، میوه این گیاه در رنگهای مختلفی است. از طریق بذر تکثیر می‌شود. بذر را در گلدان بکارید و روی آن را بپوشانید پس از مدتی گیاه رشد می‌کند.

قبل از انتقال گیاه به زمین اصلی در مزرعه خود برای هر گیاه یک محافظ وصل کنید سپس گودالی ایجاد کنید و گیاه دراگون فروت را در کنار محافظ بکارید و روی آن را با خاک بپوشانید، گیاه را با استفاده از سیم یا نخ به محافظ وصل کنید تا گیاه بتواند رشد کند و بالا بیاید.

گیاهی علفی است که برگهای باریک و درازی به رنگ سبز دارد برگهای این گیاه صاف نیستند و همچون کاکتوس دندانه‌ دار و خاردار می‌باشد. زمانی که این گیاه رشد کرد برگهای این گیاه به صورت خمیده رو به پایین می‌شوند. این گیاه گلهای زیبای به نسبت بزرگی به رنگ سفید دارد که به هنگام شکفتن منظره زیبایی را پدید می‌آورد این گلها در نهایت به میوه تبدیل می‌شوند.

میوه این گیاه خواص بسیاری دارد و میوه‌ای آبدار می‌باشد. برای اینکه محصول بهتری داشته باشید زمانی که میوه در حال رشد است آن را در درون نایلون روشن بگذارید. میوه این گیاه شکل جذابی دارد طوری که از دور خودنمایی می‌کند.

زمانی که میوه این گیاه رسید آن را برداشت کنید برای این منظور با استفاده از چاقو میوه را از شاخه جدا کنید و به درون جعبه بریزید پس از برداشت آن را بسته‌ بندی کنید. توجه داشته باشید می‌توانید این گیاه را در گلدان نیز پرورش دهید. به عنوان گیاهی زینتی نیز شناخته می‌شود.

برای خرید انواع بذر دراگون فروت می توانید از این لینک استفاده کنید.

برای خرید انواع بذر میوه می توانید از این لینک استفاده کنید.

در صورت داشتن هر گونه پرسش و مشاوره در زمینه خرید بذر می توانید با شماره 09358504040 تماس بگیرید.

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.