گیاهان

میکروگرین ­های تازه و خوش­ طعم

گرین های بهار

میکروگرین ­های تازه و خوش­ طعم، از جمله کاهو کوچک، اولین علائم غذاهای سبک در فصل بهار می­باشند (در زمستان به پایان می­رسند). برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گرین­های بهار، موارد زیر را جستجو کنید. شما می­توانید از این گرین­ها برای تهیه سالاد خوشمزه در بهار استفاده کنید.

هنگام تهیه سالاد مطمئن باشید که گرین­های بهاری را به طور کامل تمیز کرده ­اید.

شابانک:

شابانک به رنگ سبز تیره بوده و به صورت خام و پخته شده مورد استفاده قرار می­گیرد. تمایل به استفاده از شابانک وحشی نسبت به ارقام کشت شده بیشتر است. اگر مقدار تندی آن برای شما مهم باشد، قبل از خرید حتما مزه آن را بررسی کنید، زیرا طعم آن ملایم بوده و تند نیست. در اینجا می­توانید اطلاعات بیشتری از شابانک بدست آورید.

شاباناک به همراه سالاد لیمو استفاده می­شود و سالاد شاباناک نیز می­توانید طعم خوبی داشته باشد.

شابانک

شابانک

کاهو کوچک:

کاهو در اندازه­ های بسیار کوچک و بزرگ برداشت می­شود و از آن­ها سالاد فوق ­العاده شیرین و مرطوب تهیه می­شود. کاهو کره­ و کاهوی برگ بلوط در رنگ­های سبز، برنز و یا قرمز جهت تهیه سالادهای با طعم خوب و ملایم استفاده می­شوند.

برای خرید انواع بذر میکروگرین کلیک کنید .

برای خواندن مقاله با انواع کاهو آشنا شویم کلیک کنید .

کاهو کوچک

کاهو کوچک

کاهو کره یا کاهو بوستون:

کاهو کره یا بوستون یک کاهو ظریف و سرخ رنگ با برگ­های شل و فنجانی شکل می­باشد. برگ­های آن به همراه سرکه لیمو در سالاد استفاده می­شود و همچنین می­توان از آن سالاد مرغ نیز استفاده نمود.

کاهو کره یا کاهو بوستون

کاهو کره یا کاهو بوستون

برگ چغندر:

برگ چغندر در نسخه­ های سوئیسی (سفید)، قرمز، طلایی و مخلوط رنگین کمان، وجود دارد. هر کدام از آن­ها عطر و طعم خاصی دارند و در همه­ آن­ها لبه خاکستری است. برگ چغندر معمولا پخته می­شود، اما می­توان به صورت خرد شده به سالاد نیز اضافه کرد. در هر صورت، در بسیاری از موارد از برگ­های بریده شده آن میتوان استفاده کرد و به صورت جداگانه پخت و پز می­کنند.

از برگ چغندر سوئیسی برای تهیه سوپ لوبیا و جو استفاده می­شود.

برای خرید بذر میکروگرین ها کلیک کنید .

برگ چغندر

برگ چغندر

گرین­های قاصدک:

قاصدک به رنگ سبز تیره بوده و بسیار تلخ است. اگر می­خواهید می­توانید آن را به آرامی بپزید، اما برخی دوست دارند که آن را به صورت تازه و با طعم تلخ مصرف کنند.

گرین­های قاصدک

گرین­های قاصدک

اسکرول:

اسکارول نه تنها در بهار بلکه در فصول دیگر نیز رشد می­کند و طعم اسکارول رشد کرده در بهار نسبت به زمان­های دیگر شیرین ­تر و مرطوب­تر است. اسکارول خوشمزه بوده و به سادگی پخته می­شود. در سالاد اسکرول – چغندر، از اسکرول به همراه چغندرهای کوچک بهاری استفاده می­شود. به دنبال ارقام دارای برگ نرم و ترد باشید.

برای خواندن مقاله همه چیز درباره میکروگرین کلیک کنید .

اسکرول

اسکرول

ساقه­ های نخود سبز یا گرین­های نخود سبز:

گرین­های نخود سبز دارای رشد خوبی هستند. آن­ها در بهار و اوایل تابستان رشد می­کنند و به صورت توده ­های غول پیکر در بازار در دسترس می­باشند.

نحوه پرورش نخود فرنگی(آموزش گام به گام تصویری)

ساقه­ های نخود سبز یا گرین­های نخود سبز

ساقه­ های نخود سبز یا گرین­های نخود سبز

اسفناج:

در تمام طول سال اسفناج به طور گسترده در دسترس می­باشد. فراموش نکنید که برگ­های کوچک و نرم اسفناج در بهار بسیار مناسب هستند. برگ­های آن به رنگ سبز تیره بوده و شیرین می­باشد و بیشتر در سالاد اسفناج استفاده می­شود. من عاشق استفاده از آن در سالاد اسفناج و پاستا هستم. دستورالعمل­های بیشتر اسفناج را در این قسمت پیدا کنید.

برای خرید انواع بذر اسفناج کلیک کنید .

اسفناج

اسفناج

مخلوط بهاری:

گرین­های سالاد مخلوط بهاری اغلب در طول سال وجود دارد. در حالت ایده­ آل، این مخلوط ترکیبی از سالادهای مختلف به همراه کاهو کوچک و مقداری شابانک، اسفناج و برگ چغندر کوچک می­باشد.

مخلوط بهاری

مخلوط بهاری

آب­تره:

آب­تره دارای طعم تند و ملایم بوده و در سالاد استفاده می­شود. این گیاه در رودخانه­ های آمریکای شمالی و اروپا رشد می­کند، اما می­توان به راحتی از طریق آبیاری کشت کرد. آب­تره را می­توان در باغچه نیز کشت کرد. این گیاه از تیره خردل می­باشد. هر چقدر بزرگتر می­شود، عطر و طعم آن نیز واضح­تر می­شود. بعد از برداشت، برگ­های زرد شده یا بریده شده بایستی سریعا استفاده شوند. توجه داشته باشید که ساقه­ ها و ریشه ­ها به همراه برگ­های سبز تیره، کاملا خوراکی هستند.

برای خرید انواع بذر سبزیجات کلیک کنید .

آب­تره

آب­تره

برای خرید بذر و فروش بذر می توانید از این لینک استفاده کنید.

در صورت داشتن هر گونه پرسش و مشاوره در زمینه خرید بذر میتوانید با شماره 09358504040 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.