ویدئو - تایم لپس

فیلم تایم لپس بذر هندوانه

فیلم تایم لپس بذر هندوانه

فیلم تایم لپس هندوانه فیلم تند شده بذر هندوانه است.
این فیلم به صورت بی‌کلام می‌باشد که تایم لپس بذر هندوانه را نمایش می دهد. در این فیلم آموزشی تایم لپس بذر هندوانه را مشاهده خواهید نمود. پس در ادامه نیز همراه ما باشید.

هندوانه از جمله گیاهانی است که از طریق بذر تکثیر می‌شود. برای کشت بذری ابتدا بستر مورد کشت خود را آماده کنید، سپس بذر را در عمق مناسبی از خاک بکارید و گیاه را آبیاری کنید، اگر شرایط محیا باشد پس از گذشت یک هفته گیاه جوانه می زند و سر از خاک بیرون می‌آورد و به رشد خود ادامه می‌دهد، این گیاه به صورت علفی رشد می‌کند و بالا می رود و پس از گذشت حدوداً دو هفته‌ برگ‌های این گیاه چند برگی می‌شود و پس از گذشت یک ماه برگ‌های این گیاه شکل کامل‌تری به خود می‌گیرد و به صورت پنجه‌ای و دندانه دار می‌شود.

برگ‌های این گیاه به رنگ سبز می‌شود. در همین حال ریشه این گیاه نیز طی این مدت رشد می‌کند و در خاک نفوذ می‌کند. برگ‌های این گیاه شیارهای عمیقی دارد. این گیاه را به راحتی می‌توانید پرورش دهید و نیاز به مراقبت آنچنانی ندارد. میوه ای بزرگ و آبدار می باشد که طعم شیرینی دارد.

هندوانه از جمله گیاهانی است که به صورت علفی و رونده رشد می‌کند. ارقام مختلفی دارد که شما می‌توانید آنها را کشت کنید. زمان کاشت بذری این گیاه پس از پایان فصل سرما در بهار می‌باشد، رشد سریعی دارد طوری که پس از گذشت مدتی گلهای زرد رنگ این گیاه ظاهر می‌شود و پس از آن میوه این گیاه شکل می‌گیرد که در ابتدا رشد کوچک است و رفته‌رفته رشد می‌کند و بزرگ و بزرگ‌تر می‌شود زمانی که به حد معینی از رشد رسید می‌توانید آن را برداشت کنید، به هنگام برداشت میوه این گیاه را بگیرد و بکشید تا از ساقه جدا شود یا با استفاده از چاقو آن را جدا کنید. در بیشتر مناطق رشد می‌کند برای رشد نیاز به نور خورشید و آبیاری دارد.

برای مطالعه مقاله روغن هندوانه ابوجهل از این لینک استفاده نمایید.

برای خرید انواع بذر هندوانه می توانید از این لینک استفاده کنید.

در صورت داشتن هر گونه پرسش و مشاوره در زمینه خرید بذر می توانید با شماره 09358504040 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.