ویدئو – کشاورزی

فیلم مراحل کاشت میوه بن بن

میوه بن بن

این فیلم به صورت بی‌کلام می‌باشد که مراحل کاشت میوه بن بن را نمایش می دهد.
در این فیلم آموزشی مراحل کاشت میوه بن بن مشاهده خواهید نمود. پس در ادامه نیز همراه ما باشید.

بن بن نام میوه ای خوشمزه است که بر روی درخت رشد می‌کند. میوه این گیاه گرد و کروری مانند و درعین‌حال کوچک می‌باشد. این گیاه بیشترین شباهت را به زردآلو دارد. زمانی که رنگ میوه این گیاه زرد شد رسیده است و می‌توانید آن را برداشت کنید. میوه بن بن به صورت خوشه‌ای بر روی شاخه گیاه ظاهر می‌شود. در هر شاخه این گیاه تعدادی زیادی میوه بن بن وجود دارد.

میوه این گیاه خواص بسیاری دارد و درخت پرپاری است طوری که تعداد میوه‌های آن از تعداد شاخ و برگ گیاه زیاد می‌باشد. شاخ و برگ زیادی دارد و برگ های این گیاه به رنگ سبز و کشیده می‌باشد. در برگها شیارهای ظریفی وجود دارد و برداشت میوه بن بن به این صورت است که میوه این گیاه را با دست خود بگیرد و بکشید تا از شاخه جدا شود که به راحتی از شاخه جدا می‌شود. این گیاه گل های کوچکی دارد گل های این گیاه نیز به صورت خوشه ای است که به هنگام شکفتن منظره زیبایی را نمایان می‌کند که در بیشتر مناطق جهان کشت می‌شود.

بن بن پوست نازکی دارد طوری که به راحتی با دست کنده می‌شود. پس از جداسازی پوسته می‌توانید آن را مصرف کنید که بسیار خوشمزه و شیرین می‌باشد. میوه این گیاه به صورت خوشه‌ای از شاخه و تنه گیاه نمایان می‌شود. میوه این گیاه آبدار است و برای رشد نیاز به یکسری شرایط دارد. در این فیلم آموزشی به معرفی میوه بن بن پرداخته است تا شما آشنایی مختصری از این میوه پر خاصیت داشته باشد. برای رشد نیاز به خاک حاصلخیز و غنی دارد. گیاهی مقاومی است در برابر آفات مقاوم می‌باشد هر از چند گاهی به گیاه سر بزنید و مواد لازم را برای رشد آن فراهم کنید.

برای خرید انواع بذر درختان مثمر می توانید از این لینک استفاده کنید.

در صورت داشتن هر گونه پرسش و مشاوره در زمینه خرید بذر میتوانید با شماره 09358504040 تماس بگیرید.

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.