ویدئو – کشاورزی

فیلم غذا خوردن ونوس حشره خوار

فیلم غذا خوردن ونوس حشره خوار

این فیلم به صورت بی‌کلام می‌باشد که غذا خوردن ونوس حشره خوار را نمایش می دهد. در این فیلم آموزشی نحوه غذا خوردن ونوس حشره خوار را مشاهده خواهید نمود. پس در ادامه نیز همراه ما باشید.

ونوس از جمله گیاهان حشره‌ خوار می‌باشد که حشرات را می‌خورد. این گیاه خارق‌ العاده همچون دهان با دندان می‌باشد که همیشه باز است، زمانی که حشره به آن نزدیک می‌شود آن را جذب می‌کند، پس از آنکه حشره به دام افتاد گیاه بسته می‌شود و از این طریق گیاه حشره را زندانی و باعث از بین رفتن آن می‌شود.

این گیاه عجیب و غریب که با نام ونوس حشره‌ خوار شناخته می‌شود به صورت گیاهی علفی رشد می‌کند و زیبایی خاصی دارد. این گیاه در رنگ‌ های مختلفی می‌باشد. در فیلم آموزشی بالا شما نحوه گرفتن حشرات توسط گیاه را مشاهده خواهید نمود که چگونه گیاه حشرات را از بین می‌برد.

در ابتدا شاید وجود گیاه حشره‌ خوار را باور نکنید ولی در این کره خوراکی گیاهان مختلفی وجود دارند که یکی از این گیاهان ونوس حشره‌ خوار می‌باشد این گیاه حشرات را به دام می‌اندازد و به عنوان غذا مصرف می‌کند و باعث از بین رفتن حشرات می‌شود. این گیاه جاذب حشرات نیز می‌باشد طوری که حشرات را به سوی خود فرا می‌خواند. این گیاه عجیب و غریب افسانه نیست و وجود خارجی دارد که در فیلم آموزشی بالا قسمت‌های مختلف آن را مشاهده خواهید نمود.

این گیاه به راحتی از طریق بذر تکثیر می‌شود که می‌توانید از آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که این گیاه پس از به دام انداختن حشره به احتمال زیاد غده‌ های اسیدی مایعی را در درون ترشح می‌کند که این مایع اسیدی به همراه باکتری‌ ها سبب از بین رفتن حشرات می‌شود.

زمانی که این گیاه حشره را به زندان درون خود انداخت پس از گذشت 5 تا 30 روز درهای گیاه باز می‌شود درحالی‌ که شما فقط جسد گیاه را مشاهده خواهید نمود. توجه داشته باشید که پس از هر طعمه و به دام انداختن برگ‌ های این گیاه تغییر رنگ می‌دهند و پس از دو تا سه بار برگ‌ های این گیاه تغییر رنگ می دهند که در این هنگام باید برگ گیاه از بین برود تا برگهای جدید رشد کند به همین منوال کار از بین بردن حشرات توسط ونوس ادامه پیدا می‌کند.

برای خرید بذر و فروش بذر می توانید از این لینک استفاده کنید.

در صورت داشتن هر گونه پرسش و مشاوره در زمینه خرید بذر میتوانید با شماره 09358504040 تماس بگیرید.

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.